Contact

Om een afspraak te maken bij een therapeut binnen Praktijk DOM kunt u hieronder de rechtstreekse contact gegevens vinden en eventueel een link naar de online agenda.

Osteopathie
Martine Dam-Maertzdorf 06-48957035 martine@praktijkdom.nl
online afspraak maken, klik hier
Eva Ottenhof 06–34421202 info@ottenhof-osteopathie.nl

 

Mesologie
Arvid Dam 06-52684504 arvid@praktijkdom.nl
online afspraak maken, klik hier
Lilian Scheer  06-48177545 info@lilianscheermesologie.com

 

Ayurveda
Liese van Dam 06-19051283 liese@liesevandam.nl

 

Psychodynamische therapie
Marjoleine is vanaf 05-09 met zwangerschapsverlof. Zij is per 01-01-2020 weer terug en beschikbaar voor nieuwe aanmeldingen.
Marjoleine Peters 06-50535416 krachtzinnig@outlook.com

 

Hypnotherapie
Patrick Russell 06-53373072 globalcare@telenet.be

 

Massagetherapie
Mirette van Dreumel 06-48978792 miretnet@gmail.com

 

Pessotherapie
Marianne Bielderman 06-18880500 imbielderman@gmail.com
Katelijne Kraan 06-47088511 katelijne1972@icloud.com

 

Hypnobirthing / Child Birth
Chitra Natarajan 06-43061731 chitra@akriti.nl