Contact

Om een afspraak te maken bij een therapeut binnen Praktijk DOM kunt u hieronder de rechtstreekse contact gegevens vinden en eventueel een link naar de online agenda.

Osteopathie
Martine Dam-Maertzdorf 06-48957035 martine@praktijkdom.nl
online afspraak maken, klik hier
Eva Ottenhof 06–34421202 info@ottenhof-osteopathie.nl

 

Mesologie
Arvid Dam 06-52684504 arvid@praktijkdom.nl
online afspraak maken, klik hier
Fineke Selles
06-49908176 info@mesologiepraktijkfinekeselles.nl
online afspraak maken, klik hier
Lilian Scheer  06-48177545 lilianscheermesologie@gmail.com

 

Acupunctuur
Marjolein Kranendijk 06-19173050 acupunctuur@acupunctuurbijmarjolein.nl
online afspraak maken, klik hier

 

Ayurveda
Liese van Dam 06-19051283 liesevandam@gmail.com

 

Psychodynamische therapie
Marjoleine Peters 06-50535416 krachtzinnig@outlook.com

 

Somatisch Fysiotherapie
Manja Weijers 06-23971243 info@manjaweijers.nl

 

Hypnotherapie
Patrick Russell 06-53373072 globalcare@telenet.be

 

Hypnobirthing / Child Birth
Chitra Natarajan 06-43061731 chitra@akriti.nl

 

Pessotherapie
Marianne Bielderman 06-18880500 imbielderman@gmail.com
Katelijne Kraan 06-47088511 katelijne1972@icloud.com

 

ACCESSible support
Stephen en Katarina  csn@access-nl.org